Львів’ян кличуть на благодійні концерти на підтримку Центру опіки сиріт

У неділю, 24 лютого, у різних районах Львова відбудуться два благодійні концерти, під час яких збиратимуть кошти на викуп в обласної ради приміщення на вул. Короленка, 7 для Центру опіки сиріт УГКЦ.

29

Сьогодні благодійний концерт проводитимуть у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла, що на вул. Театральній, 11. Виступатиме камерний ансамбль Львівської державної дитячої музичної школи №1 ім. А. Кос-Анатольського, а також оркестр «Sempre primo» музичної школи №6 ім. Б.-Ю. Янівського. Початок – о 19:00 год.

Також кошти на підтримку Центру Опіки Сиріт нині збиратимуть під час концерту у Центрі Довженка, що на просп. Червної калини, 81. Захід відбудеться за участі Львівського муніципального хору «Гомін», хору «Грація» Львівського коледжу культури і мистецтв, духовного оркестру Львівського коледжу культури і мистецтв та студентів 3-го курсу цього коледжу. Початок – о 18:00 год.

Нагадаємо, нещодавно Львівська обласна рада виставила на продаж приміщення школи-інтернату на вул. Короленка, 7 у Львові. Стартова ціна об’єкта площею майже 3000 кв м становить майже 29,3 мільйона гривень.

У приміщенні на Короленка 7 працює Центр Опіки Сиріт УГКЦ. Для того, щоб дітей звідти не виселили, священнослужителі розпочали збір коштів для викупу будівлі. Сам аукціон відбудеться 27 лютого.

Джерело: Львівський портал