Львів’ян кличуть на святкування завершення Рамадану з мусульманами

sviato_99a2eУ середу, 6 липня, в Ісламському культурному центрі імені Мухаммада Асада у Львові (вул. Лінкольна, 29), відбудеться святкування Ураза-байрам – закінчення священного місяця Рамадану у мусульман. Львів’ян запрошують долучатися до святкових заходів.Святкування розпочнеться о 13.00 годині.

У програмі: конкурси та розваги для дітей, східні солодощі та приготування  традиційного плову й спілкування за горнятком кави. Про це повідомляють координатори спільноти «Крим SOS».

Довідка:

Свято розговіння, відоме також як Ураза-байрам — це свято у мусульманських народів. Йому передує 30-денний піст, що розпочинається в перший день молодика місяця Рамадан (або Рамазан). Як ідеться у переказах, саме в цей місяць Мухаммеду скорилася Мекка й мусульманам даровано Коран. Слово «рамадан» означає «горіти», тобто в цьому місяці при дотриманні посту «згоряють» усі гріхи, зачиняються двері пекла (Джаханнам) і відчиняються двері раю (Джаннат). Місячний піст завершується в ніч божественного призначення та свято розговіння. Це ніч «вирішення людських доль, ніч могутності». Вважають, що саме в цю ніч Аллах визначає долю кожної людини на весь рік.

За матеріалами: tvoemisto.tv