Львів’ян просять долучитися до благодійної акції «Ранець доброти»

філарет12 серпня 2016 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет розпочав всеукраїнську акцію допомоги першокласникам, які втратили своїх батьків у зоні бойових дій, багатодітним родинам військовослужбовців, дітям, які проживають у зоні АТО, сірій зоні, переселенцям. Акція носить назву «Ранець доброти».

Його Святість звернувся до українців з закликом допомогти дітям, які постраждали унаслідок військового конфлікту в Україні, а також всім дітям, які мають в цьому потребу. Також Предстоятель Української Православної Церкви Київського Патріархату звернувся до дітей й запевнив, що і Церква, і весь народ потурбується про їхнє майбутнє: “Для дітей хочу сказати, що вони в Україні не залишуться сиротами, а що і Церква, і блігодійники – весь український народ потурбується про їхнє майбутнє. Діти, які сьогодні підуть в школу – це майбутнє нашої України і я закликаю Боже благословення і бажаю, щоб Господь допомагав їм у їхньому навчанні і в подальшому їхньому житті” – наголосив Святійший Патріарх Київський і всієї Руси України Філарет.

Координатор акції “Ранець доброти”, заступник голови Синодального відділу соціального служіння та благодійності УПЦ Київського Патріархату, керівник громадської організації «Елеос-Україна» протоієрей Сергій Дмитрієв сказав, що до акції вже приєдналися волонтери та організації. За його словами, вже зібрано близько 100 ранців для дітей. Також він зазначив, що понад 40 ранців на цьому тижні будуть відправлені першокласникам, які живуть у так званій сірій зоні в районі Гранітного (поблизу Маріуполя), а у Житомирській області 50 дітей уже отримали необхідні речі для початку навчального року.

Організатором акції є Синодальний відділ соціального служіння та благодійності УПЦ Київського Патріархату ЕЛЕОС-УКРАЇНА за підтримки асоціації Благодійників України.

Сьогодні до акції вже долучились відомі митці, музиканти, громадські активісти, духовні лідери та журналісти, серед яких брати Капранови та Сергій Поярков.

ЕЛЕОС-УКРАЇНА, яка з самого початку опікується родинами військових, наразі має списки родин, які потребують допомоги, а також закладів території АТО та родин вимушених переселенців.

Усі охочі долучитися до акції та передати свої ранці зможуть звертатися до офісу ЕЛЕОС-УКРАЇНА

+38 (044) 270 69 02
+38 (095) 277 11 83

вул. Трьохсвятительська, 4Б, Київ, Україна – Михайлівський монастир або робити це самостійно на місцях і викладати новини у соцмережі з хештегом

‪#‎Ранецьдоброти.

За матеріалами: Eleos-Ukraine