Львів’ян просять допомогти зібрати кошти на будівництво Дому для бездомних жінок

Про своє прохання повідомили Сестри Альбертинки РКЦ, які служать убогим у Львові.

Влітку відбулося посвячення наріжного каменю та території під будівництво. Кошти для будови потрібні постійно, – розповідає с. Ієроніма:

“Дуже вболіваємо, щоб це будівництво відбувалося швидше. Однак сильно на цей проект вплинув і карантин. Кожен знає, коли вдома робимо ремонт, то потрібно багато фінансів. Так само, щоб побудувати дім необхідна велика сума грошей. Ми щиро дякуємо Богові за тих жертводавців, які від щирого серця часами віддають остатнню копійку і вона є дуже міцна і дуже важлива. І це є великий дар. Дар серця. І просимо про молитву, бо це найголовніше, щоб цей дім постав на міцних фундаментах.  Ми замовляємо Святі Меси і молимося щодня за наших жертводавців. І запрошуємо усіх молитися за будову цього дому, щоб  знайшлися і  нові благодійники, які, наприклад, шукають наразі можливостей для доброчинності. Адже попереду зима і буде видно потребуючих людей, які перебуватимуть на вулиці, це у теплу пору їх не дуже помітно, бо вони у кущах, чи під деревами, а пізніше вони будуть виходити”.

Водночас сестра-альбертинка Ієроніма додає, що Сестри також займаються соціальним служінням. Вони відвідують, наприклад, паралізованих людей у їхніх домівках, чи бідних на вулицях і надають допомогу. 

Якщо Ви відчуваєте, що хотіли б підтримати будівництво і діяльність Сестер Альбертинок, то всіх ласкаво запрошують долучатися: