Львів’ян просять підтримати відновлення костелу РКЦ, який постраждав у пожежі. Як допомогти?

Про це повідомив священник РКЦ о. В’ячеслав Гриневич і насамперед подякував усім римо-католикам та людей доброї волі, які обійняли молитвою парафію св. Терези від Дитятка Ісуса у Брюховичах. Нагадаємо, вчора у костелі св.Терези спалахнула пожежа.  На сьогодні відомо, що пожежа почалася внаслідок зварювальних робіт та займання пінопласту. Усі небайдужі можуть переказати посильну пожертву на відновлення храму. Далі – пряма мова отця.

“Дякуємо усім вірним римо-католикам та людям доброї волі, які в цей трагічний момент своєю молитвою огорнули постраждалий від пожежі храма парафію св. Терези від Дитятка Ісус, що у Брюховичах.
Займання сталося у п’ятницю, 3 грудня близько 13:40 і було ліквідоване за дві години завдяки злагодженій роботі пожежників та спеціалістів державної служби надзвичайних стуацій. До гасіння пожежі було задіяно понад 40 рятувальників.
Двоє працівників, які були присутні в храмі під час пожежі, отримали незначні тілесні ушкодження та після огляду лікарів відмовилися від подальшої госпіталізації. Загроз для їхнього здоров’я у наслідок пожежі немає.
На сьогодні відомо, що пожежа розпочалась під час зварювальних робіт і займання пенопласту. У наслідку пожежі обвалився дах, який впав в середину, душпастирські приміщення збереглися, більшість приміщень залиті водою, стан дзвінниці перевіряється.
Обставини пожежі ще вивчаються спеціалістами. Але ми найперше дякуємо Богу, що не постраждали люди.
Хоч яким важким і тривалим не виглядає сьогодні відновлення будівлі, ми не втрачаємо довіру до Господа, продовжуємо роботу у тісній координації з усіма службами та юристами.
Просимо продовжувати молитися разом з нами!
Тим, хто бажає підтримати спільноту, надаємо рахунки, куди можна скерувати пожертву для відновлення храму.
Рахунок:
5169330520854805,
Отримувач: РО РГ РКЦ парафія св. Терези Код отримувача: 40290177
Банк отримувача: АТ КБ “ПриватБанк” IBAN: UA683052990000026009001009123
Або,
Konto Budowy Kościoła
(PKO Bank Polski)
75 1020 1127 0000 1202 0234 4307
POMOST PALLOTYŃSKIE DZIEŁO POMOCY DLA KATOLIKÓW NA WSCHODZIE
UL. WILCZA 8, ZĄBKI
Паллотинські будинок і каплиця на вул. Потічок 6 існують у Брюховичах значно швидше, ніж почалась будова храму. Вже у 2000 році отці Товариства католицького апостольства (паллотини) придбали будинок у Брюховичах по вулиці Потічок, неподалік від Львівської Духовної семінарії, де з 1999 року навчалися паллотинські семінаристи.
2001 року цей будинок запрацював як семінарійний, а пізніше його почали використовувати як реколекційний дім. У жовтні 2012 року тут була заснована парафія св. Терези від Дитятка Ісус у Брюховичах, а також для сіл Бірки і Гамулець.
1 червня 2014 року архієпископ Львівський Мечислав Мокшицький освятив хрест і територію, на якій почали будувати новий парафіяльний мурований костел. Будівництво розпочали у березні 2016 року, а у квітні 2019 року було освячено будівлю костелу. В храмі тривали ремонтні роботи у вівтарній частині, а богослужіння відбувались у каплиці”, – повідомив отець В’ячеслав Гриневич.