Львів’ян сьогодні ввечері запрошують на вуличну виставу «Різдвяна феєрія» перед Гарнізонним храмом

defaultСьогодні ввечері, 25 грудня, о 17.00 год., перед Гарнізонним храмом святих апостолів Петра і Павла на львів’ян та гостей міста очікує неймовірна безкоштовна вистава «Різдвяна феєрія» від Львівського академічного духовного театру «Воскресіння».

За словами організаторів, «Різдвяна феєрія» розпочнеться з карнавалу великих масок, які йтимуть центром міста. Актори використають 12 чотириметрових масок, які символізуватимуть образи Божої Матері, ангелів, Йосифа та Марії, царя Ірода. Історія Різдвяної феєрії має в своїй основі елементи різдвяного вертепу.

Окрім цього на площі Ринок виступатимуть актори, які розігруватимуть ярмаркові сцени в образах ремісників, торговців, а також селян.

«На площі з’являються перші персонажі вертепу – троє царів, які сповіщають про народження месії. Селяни та інші люди радіють з цієї новини, з’являються ангели, які також сповіщають про радісну новину. Раптово з’являється цар Ірод в оточенні своїх пекельних слуг, який починає шукати новонароджене дитя. Розігруються вогняні, бойові картини. Знову з’являються ангели розчищаючи дорогу для приходу месії. Святий Йосиф та Марія з дитям на руках з’являються перед народом і весь світ торжествує. Звучить Різдвяна коляда», – розповідає Ярослав Федоришин, директор театру «Воскресіння».

Нагадаємо, що цього року новорічні та різдвяні святкування проводяться під назвою «Різдво єднає у Львові», що показує прагнення мешканців усіх регіонів України до єднання. Заходи відбуваються як у центрі, так і в районах міста, а також у Парку культури.

Ознайомитися з детальнішою програмою новорічно-різдвяних святкувань у Львові можна тут.

За матеріалами: city-adm.lviv.ua