Львів’ян закликають відвідати благодійні крамниці спільноти “Оселя”,щоб допомогти бездомним

Після карантину крамниці працюватимуть, дотримуючись рекомендацій Львівської міськради. Про це інформує видання Твоє. місто

Благодійні крамнички Спільноти «Емаус Оселя» знову відкриваються після карантину. Виручка із магазинчиків йде на забезпечення існування спільноти та допомогу потребуючим людям. 

Крамнички також є місцем зустрічі, взаємодопомоги і солідарності для людей. Вони працюватимуть, відповідно до рекомендацій та протоколу ЛМР. Вхід можливий лише у масках, із дотриманням дистанції. У приміщенні можуть знаходитися не більше однієї людини на 10-ти квадратних метрів. Працівникам двічі на день вимірюватимуть температуру і вестимуть журнал здоров’я. Біля входу будуть дезінфектори.

Отож, крамниця у Винниках, на вул. Івана Франка,53а працюватиме щоденно з 10 до 19 години окрім понеділка, у суботу з 10 до 16 години. А крамниця на Угорській,2 у Львові буде відчиненою щодня окрім неділі з 10 до 19 години, у субота з 10 до 18. Понеділок буде санітарним днем.

«Крамниці «Оселі» – це не секонд-хенд і не звичні магазини, а місце зустрічі різних верств населення, де можна віддати, придбати чи отримати речі безкоштовно, поспілкуватись, знайти щось унікальне для колекцій і відчути сутність добра», – зазначила заступниця голови Ради «Спільноти взаємодопомоги «Оселя» Наталя Саноцька. 

Христина Гоголь

Джерело: Твоє місто.