Львів’ян запрошують до Літньої школи італійської мови

roma-piazza-navonaЗ 7 до 11 серпня 2017 року, у Катехитичній школі Митрополита Андрея Шептицького (при храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, що на Сихові) відбуватиметься Літня школа італійської мови “Un Viaggio a Roma” (“Подорож до Риму”).

План віртуальної подорожі:

10:00–11:20 – лекція 1
11:20–11:40 – перерва
11:40–13:00 – лекція 2
13:00–14:00 – перерва на обід
14:00–15:30 – зустріч з італійцем / креатив
15:30–17:00 – перегляд фільму італійською мовою

“Мета Літньої школи італійської мови – популяризувати італійську мову та культуру, тим паче, що зацікавлення італійською мовою серед українців, зокрема серед львів’ян, зростає. Курс, який ми пропонуємо з 7 до 11 серпня, теж є дуже креативним: студенти зможуть навчитись розмовляти італійською мовою на початковому рівні, а також поглибити свої знання на середньому рівні. Це буде своєрідна віртуальна подорож до Риму, ми будемо давати багато матеріалів про Вічне Місто, італійську культуру. Під час занять з нами будуть присутні також q італійці, двоє осіб із Риму. Наші гості розповідатимуть про те, як вони бачать свою країну та місто.

Курс передбачає невелику пожертву, насамперед на роздаткові матеріали та кава-перерву. Заняття триватимуть з 10.00 год. до 17.00 год. Ми пропонуємо максимальне занурення у мовне середовище: дві лекції щоденно та перегляд фільмів італійською мовою. Думаю, початківцям буде доволі складно, але якщо вони відважаться, то зможуть вивчити багато. Мотиви вивчати італійську мову у наших студентів різні: в когось мама або бабця працюють в Італії, хтось прагне податись у паломництво, хтось просто подорожувати. Також на цьому мовному курсі немає вікових бар’єрів: наші учасники – це студенти і також люди старшого віку”, – наголошує Марія Хома, організатор Літня школа італійської мови “Un Viaggio a Roma” (“Подорож до Риму”).

Крім того, можливість вивчити італійську мову буде й у дітей. Дитячий мовний курс триватиме з 14 до 18 серпня 2017 року. Програма цього курсу – більш креативна, наприклад вивчення пісень тощо, а заняття триватимуть з 10.00 год. до 15.00 год. Проте, в програмі як для дорослої, так і для дитячої групи, є дві лекції вранці, потім – перерва на обід, пізніше – креативні заняття та перегляд фільму.

“Маю зауважити, ми вже не вперше проводимо цю мовну Школу на парафії. При Катехитичній школі є можливість відвідувати й річний курс італійської мови. Він парафіяльний: на жаль, заняття відбуваються тільки раз на тиждень. Проте багато наших студентів мають хороші результати, кілька із них поїхало до Італії практикувати мову”, – додає п. Марія.

Зареєструватись для участі у школі та отримати детальнішу інформацію можна за тел. (093) 192-34-77 (п. Марія) або написавши на e-mail: mkhoma@ucu.edu.ua.