Львів’ян запрошують до УКУ на римо-католицьке Різдво і Святвечір

Rizdvo2014_TatianaKuryan_small_07Ввечері 24 грудня 2015 римо-католицька парафія св. Івана Павла ІІ у Львові, спільно з духовно-пасторальним відділом УКУ, запрошує усіх на відкрите святкування Різдва за григоріанським календарем у приміщенні Українського католицького університету (вул. Хуторівка 35а).

«Хочемо у широкому колі наших друзів пережити Різдво так, як ми святкуємо його вдома і поділитися цим скарбом з іншими. Святкування розпочнуться 24 грудня 2015 о 21.00 год.  Святвечором, під час якого освятять вертеп. Ділячись  Різдвяним хлібом («оплатком»), ми будемо складати один одному найщиріші побажання. А з самого Вифлеєму буде принесений святий вогонь. Також, співаючи колядки, усі учасники Римського Різдва зможуть власноруч виготовити різдвяні прикраси» – розповідає парох парафії св. Івана Павла ІІ у Львові о. Григорій Драус.

Традиційна Різдв’яна урочиста Меса – Пастирка – розпочнеться опівночі.

24.12.2013_УКУ_святвечір_2Особливістю святкування Різдва у Львові є участь студентів з африканських країн, які навчаються у Львові. Вони будуть ділитися власними національними різдвяними традиціями. Також під час нічної Служби хрещення прийме дитина нігерійсько-українського подружжя. Для англомовний гостей буде проводитися переклад.

Організатори запрошують усіх охочих розділити з ними радість різдвяних свят, яка єднає людей доброї волі в усьому світі.

Програма святкування:

20.00-21.00 – концерт єврейській музики (Наталія Вакшньска)
21.00 – святвечір: принесення Віфлеємського світла, колядування, ділення різдвяним хлібом («оплатка»)
00.00 Служба «Пастирка»

Після богослужіння учасники зможуть повернутися додому спеціально замовленими автобусами.

Деталі:  о. Григорій Драус (тел. 097 517 06 42)