Львів’ян запрошують долучитися до Міжнародного цифрового каравану

16 червня 2020 року, о 16:00 год., відбудеться перший вебінар проекту Міжнародного цифрового каравану. Запрошений гість – Павло Табаков.

Пандемія коронавірусу закрила кордони більшості країн та безпрецедентно зменшила людську мобільність у подорожах та пересуванні. І хоча під час карантину мільйони осіб просторово обмежені своїми будинками та квартирами, людство не залишається наодинці: релігія, культура та духовність – це мости, які об’єднують людей незалежно від статі, релігії, культури, раси та походження. Завдяки цифровим технологіям людство має нагоду залишатися на зв’язку та продовжувати розвиватися і шукати вищого сенсу у своєму житті.

Міжрелігійний цифровий караван – нова та інноваційна платформа для діалогу Центру Івана Павла ІІ. Це творчий підхід до нинішньої кризи COVID-19. В її основі лежить ідея використання міжрелігійного діалогу та культури як засобу, інструменту для соціальної згуртованості, для співтворчості та зміцнення солідарності. За словами ідейника Каравану, Тараса Дзюбанського «обмінюючись натхненними історіями, найкращими практиками та досвідом у кризові періоди, ми сподіваємось зміцнити дух спільного блага та оживити і підсилити надію в деяких найвразливіших громадах. Символічно, що ми запускаємо Караван зі Львова, Єрасалиму та Ватикану.»

Планується, що Караван триватиме 6 місяців. Зареєструватися на першу подію можна тут. До слова, Караван розпочнеться розмовою про розуміння самотності у християнстві та юдаїзмі, віртуальною екскурсію Ватиканським Некрополем та виступом українського співака Павла Табакова. Найактивнішим учасникам обіцяють подарунки та цікаві сюрпризі.

Поки доповідачі представлятимуть інтерактивні презентації для вебінарів, учасникам буде запропоновано завантажувати зображення та фотографії свого минулого досвіду, подорожей, паломництв, пов’язані з певними темами вебінарів.

Учасники Каравану, як і в старі часи, зможуть подорожувати на своїх цифрових пристроях (комп’ютерах, моб. телефонах) – «верблюдах» – по всьому світу та збагатитися цим досвідом. Оскільки ми всі зараз обмежені фізичними кордонами, то цифровий караван дозволить людям здійснити віртуальний шлях відкриття та дослідження. Міжрелігійний цифровий караван – це ініціатива, яка має на меті зміцнити духовні зв’язки всередині людства, а також допомогти людям навчатися ділитися та творити разом, використовуючи міжрелігійний та міжкультурний діалог як інструмент.

Перша «експедиція» Каравану відбудеться 16 червня о 16 год за Києвом.

Для поширення ідеї каравану у мережі, рекомендується використовувати наступний хештег – #IRDCaravan.

https://jp2center.org/activity/news/2020/05/28/interfaith-digital-caravan/

 

https://www.facebook.com/IRDCaravan/

 

Лінк для реєстрацій:

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZUofuyprD4pGdyX0Id-22ALIVrH3J5tkavz?fbclid=IwAR1382l-Ax2tsQcnMzD8qfCVL3tQtKKzg7suxBtNo2yXrg8WZdw2xhh8Riw

За інформацією Центру “Лібертас”