Львів’ян запрошують на благодійний концерт концерт на підтримку “Центру Опіки Сиріт”

У неділю, 24 лютого, у Львові в Центрі Довженка на Сихові відбудеться благодійний концерт на підтримку «Центру опіки сиріт» УГКЦ. Про це повідомили організатори заходу. Виступатимуть хори «Гомін», «Грація» та духовий оркестр.

23

Нагадаємо, «Центр Опіки Сиріт» збирає кошти, щоб викупити у Львівської облради приміщення на вулиці Короленка, 7.

Концерт відбудеться о 18:00. У ньому візьмуть участь Львівський муніципальний хор «Гомін» (художній керівник та диригент Руслан Ляшенко), хор «Грація» Львівського коледжу культури і мистецтв (диригент Анна Немерко), духовий оркестр Львівського коледжу культури і мистецтв (керівник та диригент Михайло Хованець) та студенти 3-го курсу режисерської групи Львівськ.коледжу культури і мистецтв (викладач Ярослава Богонюк).

«Центр опіки сиріт» має зібрати 29 млн грн – це початкова ціна приміщення, виставленого на аукціон. За словами отця Романа Прокопця, який опікується Центром, станом на минулий тиждень благодійники пожертвували на ініціативу 250 тис. грн, близько $2 тис. та 750 євро. Він також висловив сподівання, що у випадку, якщо кошти зібрати не вдасться, то благодійник, що викупить приміщення, передасть його Центру.

Раніше на Короленка, 7 у Львові діяв інтернат, з яким Центр мав угоду. УГКЦ досі використовує приміщення для складу речей на потреби сиріт, військових, сімей у кризі. У подальшому тут хочуть організувати гуртки для дітей, які опинились у складній життєвій ситуації, реабілітаційний та психологічний кабінети, приміщення для проживання діте, які приїжджають у табори Центру тощо.

Охочі допомогти Центру можуть зробити це за реквізитами:

Р/р 26003053749934 ПАТ «ПриватБанк»
МФО 325321 ЄДРПОУ 37527309 Призначення платежу – «добровільна пожертва», отримувач – місія «Центр опіки сиріт» УГКЦ (Львів, площа Святого Юра, 5).

Контактні номери: 097 295 36 06, 096 749 79 80. Для зручності також подаємо номер картки о. Романа Прокопця, голови місії «Центр Опіки Сиріт» ЛА УГКЦ: 4731 2191 0516 0588 Призначення платежу – «добровільна пожертва», отримувач – Прокопець Роман Володимирович.

Джерело: Твоє місто

Фото: Радіо Свобода