Львів’ян запрошують на концерт церковної музики до Латинської катедри

0_5f5b_3e2ed59_orig

У Митрополичій Базиліці Успіння Пресвятої Діви Марії РКЦ Львова (площа Катедральна, 1) 22 вересня о 19.00 год. відбудеться концерт «Людзмірська вечірня» за участю хору музичного факультету Жешувського університету та симфонічного оркестру Підкарпатської філармонії в Жешуві.

«Людзмірська вечірня» (Nieszpory Ludźmierskie) – ораторія (великий концертний твір) Яна Канта Павлюшкевича на слова Лешка Александра Мочульського. Сам твір складається з декількох пісень – псалмів, які співають в солових партіях у супровіді хору.

Концерт у катедріНаписана композитором музика є різноманітною, адже включає в себе класичні елементи гірського фольклору, східної та традиційної церковної музики, а також хорові частини. Загалом ораторія складається з 19 частин. Серед виконавців відомі польські артисти, зокрема: Збігнев Водецький та Ганна Банашак.

«Людзмірська вечірня» є твором, який зародився з серця, створений  для людей, для радості і для того, щоб дарувати насолоду слухачам. Ораторія була представлена понад сотню разів в Польщі та за кордоном, зокрема, в Чикаго, Нью-Йорку, Торонто і Лісабоні.

Фото: bible-lessons.in.ua