Львів’ян запрошують на молитовний вечір молодіжних хорів до Собору Юра

Запрошення на вечірУ неділю, 22 травня 2016 р. в Архикатедральному Соборі св. Юра у Львові (площа св. Юра, 5) відбудеться молитовний вечір за Україну. Початок о 18.00 год.

Участь у заході візьмуть 5 молодіжних колективів, які виконають Великодні піснеспіви. Серед учасників: хор «Аксіос» церкви св. Архистратига Михаїла, жіночий ансамбль «До Богородиці», хор храму Воскресіння «Серафими», студентський хор Лісотехнічного університету «Діброва», молодіжний хор Собору св. Юра. Після виступу кожного колективу молитимуться за Україну.

Фестиваль проводять уже третій рік поспіль з ініціативи о. Тараса Фітьо, голови Комісії Львівської архиєпархії УГКЦ у справах родини. Попередні були тематичні і присвячені почергово Івану Павлу ІІ та митрополиту Андрею Шептицькому.

«Цьогоріч ми вирішили зробити вечір більше у дусі молитви, аніж концерту. У такий непростий і важкий час, ми на жаль, іноді забуваємо про те, що триває війна. Тож потрібно пригадати все і зосередитися на спільній молитві за Україну» – зазначають організатори.

На молитовний вечір запрошують усіх небайдужих львів’ян.