Львів’ян запрошують на презентацію нового перекладу Корану українською мовою

30742974_365478337302427_2408688333283655680_n-1-e1524129214789У середу, 25 квітня 2018 року, о 17.00 год., у Львівському літературно-меморіальному музеї Івана Франка (вул. Франка, 150) відбудеться презентація нового видання перекладу смислів Корану українською мовою (Київ: ДУМУ «УММА», 2017).

У заході візьмуть участь муфтій ДУМУ «Умма» Шейх Саїд ІсмагіловІмам Ісламського культурного центру ім. Мухаммада Асада Мурат Сулейманов та перекладач, директор Центру ісламознавчих досліджень НУ «Острозька академія» Михайло Якубович.

Планується, що шейх Саїд та імам Мурат виступлять із лекціями, присвяченими Корану та його розумінню в ісламській традиції, а перекладач озвучить головні історичні етапи знайомства з Кораном на Галичині.

“Священний Коран для кожного мусульманина – це найголовніше джерело життя, а також знань. Під час презентації перекладу Корану хочемо показати красу та те, що приховує в собі обкладинка Священного Корану. На жаль, є дуже багато стереотипів та моментів, які не правильно або не зовсім правильно показують Священний Коран. Тому мета нашої презентації – показати Коран, його важливість і те, про що насправді у ньому йде мова. На презентації буде присутнім Михайло Якубович, перекладач Коран на українську мову. Він буде розповідати про історію перекладу, про важливі моменти стосовно Священного Корану.  Буде Шейх Саїд Ісмагілов, cпільно з ним ми будемо говорити про розуміння Священного Корану, його важливості, як ми повинні його розуміти Коран і діяти згідно з ним.  Всі ці моменти – дуже важливі, і я думаю, ми зможемо поділитись своїм духовним досвідом з усіма присутніми на презентації. Людина щвидше зрозуміє цінності Священного Корану, якщо поспілкується з тими, хто практикує їх у щоденному житті.  Ця подія – дуже важлива для Львова, це вже друга презентація у нашому місті.  Вона буде ще цікавішою. Михайло Якубович виконав велику працю і вніс багато оновлень до перекладу, тому ця презентація буде дуже повчальною та особливою”, – розповів Імам Ісламського культурного центру ім. Мухаммада Асада Мурат Сулейманов. 

Модеруватиме захід наукова працівниця Музею Івана Франка, завідувачка книжкових фондів, к.ф.н. Соломія Вівчар.