Львів’ян запрошують на Світовий День Молоді з Папою

1З 25 липня до 1 серпня за 250 км від українського кордону відбуватиметься одна з найбільших та найяскравіших подій цього року у світі – Світовий День Молоді. Близько 2 мільйонів молодих людей з понад 180 країн світу, разом із Папою Римським Франциском, зберуться, щоб провести один із найбільших фестивалів нашої планети. Львів’яни ще мають змогу потрапити на унікальну подію.

«Молитва, спів, танець, спорт, вистави та багато інших подій дадуть змогу молодим людям пережити дуже особливий момент свого життя, а також по-новому відкрити для себе Церкву. Цю подію у 1985 році започаткував Святий Папа Іван Павло ІІ, і з цього часу такі зустрічі відбувались у різних куточках світу: Ріо-де-Жанейро, Торонто, Рим, Сідней та багато інших міст. А СДМ у Манілі (Філіппіни) зібрав, за різними оцінками, від 4 до 7 мільйонів учасників», – повідомляють організатори.

Світовий День Молоді у Кракові передбачає 4 зустрічі та молитви з Папою, а також фестиваль молоді, численні зустрічі, конкурси, обговорення, територію сповіді та ін. Більшість учасників проживатимуть у гостинних сім’ях краків’ян, а харчування відбуватиметься у кафе та ресторанах міста чи пересувних точках.

Реєстрація у Львові триватиме до 20 червня. Щоб стати учасником СДМ, слід зателефонувати до Комісії у справах молоді УГКЦ +38 (067) 67 91 176.

За матеріалами: tvoemisto.tv