Львів’ян запрошують на унікальну молитву в стилі Тезе

3В Україні розпочались приготування до Зустрічі Молоді “Паломництво довіри на землі”, ініціатором якої стала Спільнота в Тезе (Taize). Спільнота є монастирем, який творять брати різних конфесій і народів у селі Тезе (Taize, Південна Франція).

«До Львова прибув брат Жан Данієль, невдовзі прибуде і брат Бенуа, а також і молоді волонтери.  Окрім Львова, брати відвідають й інші міста України. Вже провели ряд зустрічей для приготування події, яка збере молодь різних  конфесії з усієї Європи з 27 квітня по 1 травня.  Це велика честь для Львова – гостити молодь, котра шукатиме солідарності та миру. Ця духовна, культурна зустріч буде проведена разом з греко- і римо-католиками, а також православними міста. Вона має на меті показати багатогранну культуру Львова. Відомими є співи «канонів  Тезе» – це  короткі фрази з Біблії чи Діянь Святих, які виконують з повторенням на спокійну, медитаційну мелодію. Такими співами молитиметься молодь з усієї Європи, показуючи, що духовні християнські цінності не є нею забутими.

Молитовним початком приготування до цієї події була зустріч в римо-католицькому костелі в Рясному минулої неділі, 11 лютого. Саме місце було символічним. Малий храм на периферії міста – цей стиль, який любить Тезе, найкраще місце, щоб молитися і наповнюватись натхненням. Мала Парафія в Рясному вже знайшла сім’ї, готові прийняти до себе паломників, які приїдуть до Львова. В  інший нечисленній парафії, маючий тільки маленьку капличку на початку Львова (Сокільники) – св. Йоана Павла ІІ – за кілька днів знайшлися сім’ї, які приймуть 20 паломників (а це лише початок). Це дозволяє вірити, що львів’яни приймуть у своїх домах усю молодь, як це бувало на подібних зустрічах Taize в Роттердамі, Познані чи Базелі.

Щиросердечно просимо мешканців Львова, щоб прийняли на 4 ночі молодь. Вистачить й 2-х метрів квадратних, молодь привезе свої карімати і спальники. Харчування забезпечують організатори, тільки скромні сніданки гості споживатимуть родинах, де проживатимуть. В неділю 29 квітня молодь братиме участь у службах на парафіях сімей, які їх приймають. Опісля просимо, щоб могли святкувати на сімейному обіді.

Чекаємо багато гостей. Для нас, львів’ян, важливим є, щоб багато молоді приїхало. Пропоную інформувати друзів з усієї України й інших країн про Зустріч і запрошувати їх», – розповів настоятель храму св. Йоана Павла ІІ римо-католицької Церкви о. Григорій Драус.

Отець Григорій також наголосив, що у неділю, 18 лютого, в церкві Св. Софії -Премудрості Божої  (вул. Козельницька 2, УКУ), о 19.00 год., відбудеться масштабна молитва, в якій візьмуть участь брати з Тезе, волонтери та інші; а опісля збори для всіх охочих активно долучатись до проведення Регіональної Зустрічі. Брати з Тезе і волонтери представлять завдання і порядок служінь волонтерів.

Детальніше на сторінках

www.taize.fr/lvivМолитва TAIZE/Зустріч волонтерів регіональної зустрічі

Молодь запрошують взяти активну участь у молитві TAIZE, а також стати волонтерами регіональної зустрічі, котра відбудеться з 27 квітня до 1 травня у Львові:

1. Програма зустрічі
Регіональна зустріч Тезе відбудеться з 27 квітня до 1 травня у місті Львові. Попередню програму зустрічі можна переглянути онлайн за посиланням: http://www.taize.fr/uk_article23324.html

2. Практична інформація
Багато практичних питань опубліковано онлайн на цій сторінці:http://www.taize.fr/uk_article23362.html
Вкінці сторінки можна знайти посилання для реєстрації учасників зустрічі – ця форма тільки для тих, кому потрібне житло у Львові!

3. Початок приготувань
Брати знову перебуватимуть в Україні з 1 лютого до 9 березня. У Львові відбудеться молитва 18 лютого о 19:00 та зустріч людей, які бажають допомогти о 20:00 у Церкві святої Софії-Премудрості Божої в УКУ (вул. Козельницька 2).

4. Волонтерство
Потрібно розпочати роботу підготовчих команд, які б супроводжували нас у всіх аспектах необхідної роботи. Якщо ви зі Львова, і у вас є кілька годин щотижня, які ви можете присвятити підготовці до зустрічі, заповніть, будь ласка, цю онлайн-форму: http://www.taize.fr/uk_article23439.html