Львів’ян запрошують на відкриття виставки Ярослави Ткачук «Мироносиці»

IMG_6326Завтра, 10 лютого, о 17.00 год., в галереї сучасного сакрального мистецтва «Іconart» у Львові (вул. Вірменська, 26) відбудеться відкриття виставки Ярослави Ткачук «Мироносиці».

«Біблійні жінки – мироносиці є символом стійкості віри і сили духу. Вони несли свою велику віру, непохитну вірність, співчуття, милосердя і любов. Слово «Мироносиці» співзвучне з, як виявилось, таким важливим словом «МИР» – світ без війни, та асоціюється з жінкою, що творить мир i дає життя. Впродовж століть жінка, мама, бабуся, сестра, кохана є образом турботи, самовідданості, милосердя, доброти. Не зникли у світі ні вірність, ні любов. Те що творить жінка не завжди є матеріальним – це маленькі дива. Адже як спробувати затишок, чи виміряти відчуття безпеки і спокою у маминих руках? Неважливо. Але надзвичайно важливо берегти і розширювати територію тепла і затишку, любові і миру» – зазначає мисткиня Ярослава Ткачук.

Виставка триватиме в галереї сучасного сакрального мистецтва «Іconart» до 8 березня. Відвідати експозицію можна буде з 12 до 19 год. щоденно, крім понеділка.