Львів’ян запрошують на загальноміський сімейний фестиваль

У неділю, 3 червня 2018 року, з 12:00 год. до 22:00 год., відбудеться  сімейний фестиваль “Lviv Family Day” на Площі святого Юра, біля пам’ятника Митрополиту Андрею Шептицькому.

Метою фестивалю є привернення уваги суспільства та влади до проблематики сімейного питання, адже  важливою передумовою збереження та розвитку нашої країни є захист та підтримка інституту сім’ї.

Фестиваль розпочнеться з загальноміської ходи на підтримку інституту сім’ї та на захист й збереження сімейних цінностей о 12:00 год. на площі Ринок (біля входу до Львівської міської ради) і пройде центральними вулицями міста до Площі святого Юра, де з 13.00 год. відбуватиметься розважальна програма фестивалю, яка завершиться святковим концертом.

Відкриття фестивалю розпочнеться з привітального слова владики Ігоря Возьняка, Архиєпископа і Митрополита Львівського Української Греко-Католицької Церкви, міського голови Львова Андрія Садового та голови Львівської ОДА Олега Синютки.

У програмі святкового концерту: виступи танцювальних і театральних колективів, хорів, музичних ансамблів та багато іншого.

Зіркові гості: гурт «Мері», відомий скрипаль Олександр Божик, народний артист України Андрій Князь, рок-гурти «Navigator», «Хочу ЩЕ!», а також «VSE PRO», «ArtiPop Orchestra», о. Олексій Саранчук (отець з гітарою) та інші. Концертна програма триватиме до 22:00 год.

Протягом дня буде на фестивалі діятимуть наступні локації:

Просвітницька зона. Навчання проводитимуть досвідчені лектори на тему сім’ї: Дмитро Романко (священник УГКЦ, сімейний консультант, експерт з романтичних стосунків); Лосєви Володимир і Олена (тренери-викладачі програми, спрямованої на формування характеру дітей старшого шкільного віку); Олег Следь (психолог, психотерапевт, тренер, фахівець Інституту сімейного порадництва та консультування) та інші.

Дитяча зона. Працюватиме команда аніматорів Розважального Центру «Ігроленду», Дитяча лабораторія “Юні дослідники”, клоуни, досвідчені аніматори, а також діятимуть великі надувні атракціони. У програмі: ігри, банси, естафети, шоу мильних бульбашок, та майстер-класи.

Спортивна зона. Відбуватимуться змагання з армрестлінгу, підтягування, підіймання гирі; конкурс «Супер ТАТО» (хто швидше перетягне автомобіль); майстер класи з боксу та інших видів спорту і багато іншого.

Відпочинкова зона. Це затишно облаштоване місце посеред скверу, де можна буде приємно посидіти, поспілкуватись та перекусити.

Також протягом фестивалю розігруватимуться цінні подарунки та лоти, зокрема: вишиванки, ювелірні прикраси, спортивні товари, вечеря для сім’ї в ресторані, путівка на море в табір, різноманітні абонементи та квитки і багато іншого.

Слідкуйте за усіма новинами у Фейсбуку  Lviv Family Day – Сімейний Фестиваль та робіть репости на свої сторінки!!

Джерело: ДивенСвіт