Християни в гостях у мусульман: львів’ян кличуть на зустріч в Ісламський культурний центр

“Віримо в того самого Бога, єдиного Бога…”
св. Іван Павло ІІ у звернені до молодих мусульман

christian-friendship-humanity-islam-love-peace-religion-Favim.com-793817У четвер, 12 листопада, Товариство Українських Студентів-Католиків “Обнова” разом зі Згромадженням Отців Оріоністів запрошують всіх охочих познайомитись з історією і традиціями мусульманського світу на зустрічі в Ісламському культурному центрі Львова (Лінкольна, 29а). Збір о 18.30 год. у монастирі отців Оріоністів (Лінкольна, 12), а о 19.00 год. звідти вирушать в Ісламський центр.

Півтори тисячі років християнство межує разом з мусульманським світом. Історія пам’ятає війни і роки миру, непорозуміння і плідну співпрацю… Зокрема Папа Римський Іван Павло ІІ відкрив нову епоху в історії стосунків християнства та ісламу і став першим папою, що відвідав мечеть.

Контактна особа: Ліза – 063 232 23 70

Цікаві факти

  • Папа Римський Франциск у 2014 році на знак поваги до ісламу і мусульман відвідав у Стамбулі мечеть Султана Ахмета (відому також як Блакитна мечеть). Під час відправи лідер одного мільярда двохсот мільйонів католиків світу стояв поруч з великим муфтієм Стамбула Рахмі Ярамом, який виконав мусульманську молитву. Папа Римський відвідував Туреччину 28-30 листопада 2014 року, щоб підтримати відносини між представниками різних релігій і конфесій.

vlublennost-1

  • Ісламський культурний центр ім. Мухаммеда Асада (Леопольда Вайса) у Львові на вул. Лінкольна, 29а розпочав свою діяльність 5 червня 2015 року. Відкриття центру викликало значну увагу львів’ян, зокрема ЗМІ, оскільки це перша така ісламська інституція не лише у Львові, але й у всій Західній Україні.

За матеріалами: dyvensvit.org