Львів’ян запрошують помолитися перед мощами священномученика Кипріана

кипріянЗ 19 серпня 2016 року і впродовж двох тижнів у храмі  Преображення Господнього УАПЦ  (вул.Роксоляни 43, Левандівка) перебуватимуть мощі священномученика Кипріяна.

Щодня о 9 год. і о 18 год. вірні матимуть змогу молитися акафіст до священномученика у наміреннях за здоров’я і зцілення.

  Нагадаємо, що15 жовтня – день пам’яті святих мучеників Кипріяна і Юстини. Їхнє життя пригадує нам, що наш земний шлях – період боротьби з дияволом. У цих святих зазвичай просять захисту від чаклунства і злих диявольських підступів.  «Часто будь-які життєві неприємності люди пов’язують з негативним магічним впливом. Найбільш дієвою для боротьби з чорною магією є неймовірно сильна молитва Кипріяна. Ця молитва допоможе подолати всі неприємності і хвороби. Адже за заступництвом священномученика Кипріана отримують захист душі й тіла від пагубного впливу, злих чарів», –  наголосив у коментарі для сайту «Духовна велич Львова» настоятель храму прот. отець Володимир Біловус.

Також у храмі    кожен охочий зможе помолитися перед іконою святого Спиридона Тримифунського. Святитель охоче відгукується на молитви тих, хто відчуває  фінансові труднощі. Відтак, якщо ви потребуєте допомоги або просто розради, звертайтеся до святого Спиридона, і якщо ваші наміри чисті, то Він обов’язково допоможе.

Розпорядок Богослужінь 19 серпня 2016 року

 8.00 – урочиста зустріч мощей Священомучиника Кипріана

 9 .00 – Акафіст до Священомучиника Кипріана.

 10.00 – Водосвятний молебень

 11.30 – Святкова Літургія Іоана Золотоустого,опісля Літургії відбудеться освячення плодів.

19.00– Акафіст до Священомучиника Кипріана.

Запрошуємо на спільну молитву!