Львів’ян запрошують відвідати фігуру Матері Божої Фатімської у Винниках

871503_PORT120512_HP86_68Фігура  Матері Божої Фатімської прибуде до Винник у рамках перегринації фігури в Архідієцезії Львівській.

Чим же знаменита Матір Божа Фатімська? Пресвята Діва Марія з’явилася трьом дітям неподалік села Фатіма у Португалії. Перше об’явлення відбулося 13 травня, потім кожного місяця 13 числа Богородиця приходила знову.

Серед пророцтв Матері Божої були й такі, що стосувалися Росії: «Я прийшла просити, щоб Росія була освячена моїм Непорочним Серцем. Якщо моє прохання почують, Росія навернеться і там запанує мир. Якщо ні, вона поширить свої хиби на весь світ, призвівши до воєн та переслідування Церкви… Але врешті-решт моє Непорочне Серце переможе».

На об’явлення Матері Божої збиралися великі натовпи людей, але бачити і чути Її могли лише троє дітей, котрі переказували все місцевому священику і єпископу.

Щоб дітям повірили, одного разу людям було явлено справжнє чудо – «танок» Сонця. Востаннє Богородиця з’явилася 13 жовтня. Але вищі церковні ієрархи у це так і не повірили. Тодішній Папа Бенедикт XV, котрий сам півроку потому просив дати знак, не зробив нічого. І через два тижні в Росії вибухнула так звана Жовтнева революція – владу захопив якщо і не Антихрист, то його тимчасові ставленики.

У 1930-му році Церква нарешті офіційно визнала правдивість з’яв Богородиці у Фатімі.  Повністю Фатімське розпорядження виконав лише Папа Іван-Павло ІІ у 1985 році. Результат не забарився – до влади прийшов Горбачов, і невдовзі імперія завалилася.

Все це відбулося після того, як знову ж таки 13 травня (!) 1981 року Папа мало не загинув від куль вбивці, а чудесне своє зцілення цілком щиро завдячив Фатімській Богородиці.

У своїх зверненнях до людей Божа Мати просить кожного з нас включитися в справу порятунку – порятунку себе, своїх близьких, нашої країни і світу. Тільки любов Христа може перемогти це зло, що тяжіє над нами і над усім людством.

Й у ці дні варто попросити у Фатімської Божої Матері захисту і допомоги у нинішній складний для України час. Запрошуємо усіх небайдужих на молитву до храму!

ВІВТОРОК 24.10.2017

ВІДВІДИНИ НАШОГО ХРАМУ МАТЕРІ БОЖОЇ ФАТІМСЬКОЇ

19.00 – Зустріч МАТЕРІ БОЖОЇ ФАТІМСЬКОЇ і процесія до Храму.

– Молебень на привітання МАТЕРІ БОЖОЇ ФАТІМСЬКОЇ

– Свята Меса.

СЕРЕДА 25.10.2017

10.00 Виставлення Пресвятих Дарів, Адорація з 10.00 до 18.00 години

18.00 Розарій до Матері Божої, Благословення Пресвятими Дарами.

19.00 – Свята Меса, Акт завірення Парафії МАТЕРІ БОЖІЙ ФАТІМСЬКІЙ

20.00 – Процесія з МАТІР’Ю БОЖОЮ ФАТІМСЬКОЮ,

Прощання і від’їзд Фігури до наступної парафії.