У Гарнізонному храмі львів’яни запалили свічки в пам’ять про загиблих бійців АТО

У середу, 20 липня, у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла вшанували пам’ять загиблих в зоні АТО військовослужбовців. У храмі відбулись поминальна молитва та акція «Запали свічку в пам’ять про Героїв».

Після Літургії, о 19.00 львів’яни, які прийшли до храму вшанувати загиблих воїнів, запалили свічки. Тримаючи свічки в руках, вони разом зі священиками храму помолились за трьох бійців з Львівщини, які цього тижня загинули в зоні АТО, а також всіх Героїв, які віддали своє життя за нас.

Молитва відбувалась біля березового хреста, який у 2014 році вцілів під час обстрілів позицій українських військових на Луганщині.

Крім того, миряни впродовж дня приходили до Гарнізонного храму та молилися біля стіни пам’яті за полеглих Героїв та запалювали свічки в за бійців, які загинули під час проведення антитерористичної операції.

Нагадаємо, цього тижня в зоні проведення АТО на Донбасі загинули троє військовослужбовців з Львівської області. Це капітан ЗСУ, адвокат, батько трьох дітей із Золочева Олександр Швець, доброволець. Другий військовослужбовець – 48-річний Михайло Роговський, житель села Вербиця Жидачівського районудоброволець. А також 49-річний Василь Рой, житель Радехівського району, батько двох дітей.

Фото: zaxid.netwww.kapelanstvo.info