Львівська Латинська катедра відсвяткувала храмове свято

15 серпня 2023 парафіяльний празник відсвяткувала Митрополича базиліка  Успіння Пресвятої Діви Марії РКЦ у Львові. У день свята Внебовзяття Пресвятої Діви Марії у катедрі звершили святкову Месу та урочисту ходу. Про це Латинська катедра повідомляє на своїй фейсбук-сторінці. 
 
Звершив Месу о. Яцек Уліаш, директор Теологічного інституту ім. Св. Архієпископа Йосипа Більчевського у Брюховичах. До спільної молитви долучилися священники навколишніх парафій, богопосвячені особи, працівники Генерального консульства Республіки Польща у Львові, представники польських організацій, що діють на Львівщині та численні вірні – прихожани катедри.
 
Після Святої Меси відбулося благословення зілля, традиційне для свята Успіння. Відтак усі присутні звершили Євхаристійну ходу навколо храму.
 
15 серпня також згадували «Диво на Віслі» – Варшавську битву, що відбулася 13—25 серпня 1920 року. Вона стала вирішальною битвою радянсько-польської війни, внаслідок якої Польська Республіка зуміла відстояти незалежність, завдавши поразки Червоній армії. Союзником польських військ були українські військові з’єднання УНР. Отже молилися в катедрі як за польське, так і за українське військо, просячи про чудо справедливого миру для України.