Мерія і духовенство обговорили духовну і фізичну безпеку молоді

_DSC0426_новый размерУчора, 27 серпня, в екуменічній каплиці Львівської міської ради відбувся круглий стіл за участю представників духовенства християнських конфесій міста, освітян та громадських діячів. Тема круглого столу – «Безпека молоді – фізична та духовна».

Учасники круглого столу обговорили питання безпеки молоді та виклики сьогодення, духовне і моральне виховання школярів, загрози для учнів та шляхи вирішення проблем. Духовенство усіх християнських конфесій міста поспілкувалося про сучасну роль церкви у забезпеченні безпеки учнів та перспективи взаємодії світських і духовних інституцій у галузі безпеки молоді.

«Наступного тижня у місті з’явиться багато молодих людей, учнів, студентів. Ми зараз думаємо про те, що робити, щоб на 1 вересня питання алкоголю, слабоалкогольних напоїв знову не було актуальним. Ми б хотіли задати такий тон у місті, що в той час, коли батько чи брат воює на Сході України, тут потрібно здобувати перемогу за шкільною партою, за столом в університеті, бібліотеці, при церкві. Війна для школярів, студентів – за знання.

1 вересня у День знань ми нагадаємо про ситуацію в державі. У тих школах, де загинули випускники, ми постараємося розмістити фотографії з життєвим шляхом героїв. Я б хотів, щоб учні 9-11 класів поглянули на першачків і зрозуміли, що ми всі несемо відповідальність за цю молодь», – розповідає радник міського голови Львова, керівник об’єднання САМОПОМІЧ Андрій Шевців.

«За ініціативи громади міста вперше в такому широкому колі було піднято та обговорено актуальне як ніколи питання – безпека нашого молодого покоління, безпека, що не обмежується лише фізичним виміром людського існування, а й охоплює собою сфери моральності та духовності. Зараз гостро постало питання створення та підтримки здорового і безпечного середовища у вирі життєвих подій та в часи суспільних потрясінь, особливо для нашої молоді, котра ще вибудовує свій світогляд та гартує характер.

Церква також не може залишатися осторонь цього питання. Більше того, саме Церква Христова і повинна взяти на себе цю вельми відповідальну місію – місію захисту душ усіх її дітей перед часто жорстокими викликами світу», – зазначає працівник управління внутрішньої політики ЛМР Євген Бойко.