Львівська міська рада відреагувала на заяву священика про голодування

Мерія неодноразово зверталася до МВС з проханням звільнити приміщення монастиря взамін на виділені земельні ділянки.

Настоятель храму Блаженного священномученика Климентія Шептицького о. Севастіян Дмитрух вимагає повернути церкві приміщення колишнього монастиря, яке розташоване поруч і яке зараз використовує Львівський державний університет внутрішніх справ. Вдаючись до радикальних заходів, священник погрожує оголосити голодування. Міська рада пообіцяла університету виділити інше приміщення, щоб звільнити сакральну споруду для релігійних потреб , однак на рівні міністерства внутрішніх справ від цієї пропозиції відмовляються.

Наступна зустріч духовенства з представниками влади і університету внутрішніх справ запланована у вівторок. У коментарі “Львівському порталу” отець Севастіян Дмитрух заявив, що готовий навіть розпочати голодування.

Міська рада Львова відреагувала на заяву священника , зазначивши, що неодноразово зверталася до МВС про передачу приміщень монастирського комплексу на вул. Кривоноса, 1, церкві Климентія Шептицького.

“Мерія вболіває за долю монастирського комплексу на вул. Кривоноса,1 та лобіює передачу цих приміщень Церкві Блаженного Климентія Шептицького. З цього приводу було скеровано низку листів до Міністра внутрішніх справ України п. Арсена Авакова та до Першого Віце-прем,єр-міністра п. Степана Кубіва. Львівська міська рада готова запропонувати Львівському державному університету внутрішніх справ МВС України навзамін земельні ділянки на вул. Під Голоском та в районі вул. Миколайчука, передбачених містобудівною документацією для будівництва” – йдеться у повідомленні прес-служби Львівської міської ради.

Проте у відповіді міністерства зазначено, що воно не підтримує пропозиції, щодо передачі приміщень:

“будівлі, приміщення,прилегла територія, що розташована за адресою вул. Кривоноса,1 м. Львів, становлять невідємну частину ліцензійних вимог провадження освітньої діяльності Львівським державним університетом внутрішніх справ”

Для підтвердження своїх слів прес-служба наводить копії надісланих документів і отриманої відповіді.

Львівська міська рада виділяє кошти для проведення реставраційно-відновлювальних робіт храму і вболіває за передачу святині монастирських приміщень. Торік з міського бюджету виділили понаж 4 млн гривень для заміни даху храму. Цього року за міські кошти виготовляють проектно-кошторисну документацію і розпочнуть реставрацію фасадів.

Джерело: ZAXID.NET