Львівська парафія св. Йоана Павла ІІ запрошує на святкування католицького Різдва та єврейського свята Ханука

24.12.2013_УКУ_святвечір_1Римо-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ у Львові традиційно запрошує на спільне святкування Різдва за григоріанським календарем. Святкування розпочнеться у середу 24 грудня 2014 року о 21.00 год на філосовсько-богословському факультеті Українського Католицького Університету (вул. Хуторівка, 35 А). Опівночі відбудеться Різдвяна Служба („Пастирка”) .

В цьому році свято буде пов’язане зі святкуванням старозавітного, єврейського свята Ханука. Співорганізатором є Єврейський клуб „Гіллель”. Перша частина – це епоха першого, званого також Старим, Завіту. В ньому важливим є святкувати саме в цей час свято Ханука (завершення випадає в цьому році на 24 грудня).

«Це свято світла, в пам’ять про чудесне збереження олії для лампи в єрусалимському храмі. Разом з братами євреями запалимо восьмисвічник – Хануку, слухатимемо та співатимемо єврейські пісні гурту „Техілім”» – розповідає парох парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові о. Григорій Драус.

Переходом до Нового Завіту буде очікування на Віфлеємське світло, яке принесуть скаути.

Також під час святкування Святвечора відбудеться благословення різдвяних фігурок.

24.12.2013_УКУ_святвечір_2«У домашньому обряді важливими є фігурки, які з’являються в яслах, а також світло та сіно. Кожну фігурку: Ісуса, Марії, Йосипа, пастухів… будемо впроваджувати відповідною молитвою. Також найпрекраснішим моментом вечері є ділення різдвяним хлібом („оплаткою”), складаючи найкращі побажання давно знайомим і малознайомим людям. Крім того, співатимемо колядки різними мовами разом з групою студентів з африканських країн, що проживають у Львові. Африканці також представлять свої різдвяні традиції, спів, їжу і танці» – ділиться планами о. Григорій.

Від усього серця бажаємо вам добрих свят і запрошуємо Вас до розділення нашої спільної радості.

Деталі:

о. Григорій Драус (тел. 097 517 06 42)