Львівська православна богословська академія запрошує на ІІІ християнські постові читання

Златоуст1У Львівській православній богословській академії Української Православної Церкви Київського Патріархату (вул. Лисенка, 43) 30 березня відбудуться ІІІ християнські постові читання. Темою цьогорічних читань буде: «Святитель Іоан Золотоустий: безсмертя в істині».

«Цей святий є покровителем нашої Академії і нашого храму, тому ми обрали його постать для поглибленого вивчення», – розповідає отець Назар Лозинський.

Під час читань будуть розглядати питання, які пов’язані із постаттю великого Отця і Вчителя Церкви святителя Іоана Золотоустого: його життя, труди, думки, погляди, вчення, а також відображення цього святого в історії, літературі, мистецтві тощо.

Організатори учасників заходу забезпечать проживанням і харчуванням. До початку конференції буде випущений збірник тез доповідей.

Нагадаємо, що минулого року у Львівській православній богословській академії проводили ІІ християнські постові читання темою яких було: “Богословсько-філософські пошуки людини в історичному контексті: український вектор».