Львівська єпархія УПЦ запрошує дітей до участі в конкурсі малюнка «Сім справ милосердя моєї сім’ї»

_005З 1 грудня 2015 року до 1 січня 2016 року у Львові триває Єпархіальний конкурс малюнка «Сім справ милосердя моєї сім’ї». Конкурс проводиться серед дітей Львівської єпархії Української Православної Церкви.

До 1 січня 2016 року учасники мають надіслати роботи  на адресу єпархіального управління Львівської єпархії УПЦ (вул. Короленка, 3, м. Львів, 79003), з поміткою: «Конкурс малюнка» або передати свої роботи через священиків.

«Конкурсна робота за своїм змістом не повинна виходити за рамки заданої тематики. Малюнки  не рецензуються та учасникам не повертаються. Конкурсні роботи подаються у файлі на семи окремих аркушах у форматі А4 із зазначенням на зворотному боці кожного аркуша коротенького опису малюнку. На окремій титульній сторінці  посередині вписується назва Конкурсу, в правому нижньому куті вказуємо: ПІП батьків і дітей (вказуємо вік дитини, і зазначаємо, хто саме з дітей малював малюнок), адресу проживання, контактний телефон та назву парафії, до якої належить сім’я» – зазначають організатори у положенні про конкурс.

Розглядати роботи і обирати переможців буде журі, до складу якого входять представники Львівської єпархії УПЦ та експерти з числа фахівців-мистецтвознавців.

Конкурсні роботи  будуть оцінюються за наступними критеріями:

– оригінальність та яскравість комунікаційної ідеї, що покладена в основу роботи;
– відповідність змісту зображення;
– професійний рівень виконання.

d18882f19e8f4588f80c157908e66a603047ddf6

Переможцями і призерами Конкурсу стануть діти Львівської єпархії УПЦ, чиї роботи зайняли 1-3 місця. Вони отримають подарунки  та грамоти єпископа Львівського і Галицького УПЦ Філарета.

За додатковою інформацією звертайтесь за тел.: 067 89 25 841.