Львівське духовенство УАПЦ відвідало зону АТО

csm_1_66_b7b39d2efbНапередодні свята Миколая, 19 грудня 2017 року, духовенство Львівського деканату УАПЦ під керівництвом декана о. Олега Древняка відвідали зону АТО.

Поїздка відбулася з благословення Предстоятеля Укрїнської Автокефальної Православної церкви Блаженнішого Макарія, Митрополита Київського і всієї України.

Священики відвідали львівських воїнів 80-ї аеромобільної бригади, яким подарували до свята Святого Миколая автомобіль фольсваген т4, що був придбаний за зібрані кошти волонтером Тарасом Калужним в США.

На зворотному шляху священики львівського деканату УАПЦ – митр. прот. Олег Древняк, митр. прот. Тарас Машталір і митр. прот. Микола Гаврон завітали до шкіл, інтернатів та сиротинців у містах Щастя і Авдіївка, де їх тепло зустріли.

Дітям священнослужителі передали подарунки від Святого Миколая, які привезли зі Львова.

Нагадаємо, що напередодні поїздки відбувся збір гуманітарної допомоги між вірними УАПЦ м. Львова, до якого долучилося і Львівське ставропігійне Братство св. ап. Андрія Первозваного, а також в оселі о.-декана вірні приготували вареники, які були подаровані військовослужбовцям.

За матеріалами: Львівського ставропігійного братства св. ап. Андрія Первозваного