Духівники та волонтери княжого храму св. Миколая у Львові здійснили поїздку в зону АТО

Нещодавно львівські активісти з княжого храму св. Миколая УПЦ КП відвідали військових в зоні АТО. Ініціаторами такого рішення виступили: начальник Львівського будинку офіцерів Віталій Провозін, волонтер Ірина Дзьоба та отець церкви св. Миколая у Львові Андрій Дуда. До складу групи також запросили піаністку з Львівської консерваторії Тетяну Чайковську, баяніста Андрія Сеника та Михайла Кіма. Перед виїздом усі зібралися на спільну молитву до княжого храму.

Поїздка тривала з 30 грудня 2015 р. до 4 січня 2016 р.

Активісти відвезли бійцям різні продукти та теплий одяг, котрі пожертвували як парафіяни церкви св. Миколая, так і миряни з інших парафій.

Впродовж 4-х днів група провела близько 34-х виступів перед солдатами з-понад 10-ти військових частин, тому шлях лише в зоні АТО, за словами організаторів склав біля 850 км.

12482823_981505625254305_222334898_o«Тішило й те, що навіть в польових умовах облаштовують чудові каплички для проведення богослужінь. Це , зокрема, капличка в 44-й артилерійській бригаді, котра розміщена в лісі. Надзвичайно приємне спілкування видалось з бійцями 122 окремого аеромобільного батальйону 81-ї десантно-штурмової бригади. А морозець був нічогенький, часом до -26 градусів опускався», – поділилася враженнями волонтер Ірина Дзьоба.

Під час поїздки добровольці відвідали бійців різних підрозділів 80-ої аеромобільної бригади зі Львова, котрі дислокуються по всій північній території Луганської обл. Привітали і привезли адресну посилку в батальйон “Луганськ-1”, 44-ту артилерійську бригаду, батальйон нацгвардії “Львів”, 122-й ОАМБ 81 ДШБ. Також привітали медичний персонал 66-го військового госпіталю, що у Красноармійську (Донецька обл.) та Артемівського військового госпіталю.