Львівські баптисти проведуть фестиваль з нагоди «Місяця сім’ї»

1 червня з нагоди Міжнародного дня дитини на площі перед Львівським національним університетом ім. І. Франка відбудеться «Фестиваль сім’ї», який організовують Євангельські Християни-Баптисти. Львів’ян запрошують корисно провести час і долучитися до збору коштів для сімей українських Героїв.

 «Фестиваль сім’ї» під гаслом «Здорова родина – здорова Україна» відбудеться в рамках «Місяця сім’ї». Це серія заходів на сімейну тематику, які організовують Церкви Євангельських Християн-Баптистів у співпраці з громадськими організаціями та благодійними фондами з 12 травня (День матері) по 16 червня (День батька). Під час «Фестивалю сім’ї» львів’яни зможуть не лише цікаво та весело провести час, а й доєднатися до збору коштів на один із проєктів, який організовує ГО «Українські мурахи» — «Канікули в горах» для сімей загиблих воїнів.

«Сім’я – це суспільство в мініатюрі, від цілісності якого залежить безпека всього великого українського суспільства. Захід передбачає створення спільного дозвілля для сімей та молоді, культивування християнських цінностей та презентацію тематичних соціальних проєктів!, – коментують організатори фестивалю.

Ціль події – не лише подарувати добрий час разом, а й сприяти соціальній згуртованості, підтримати сім’ї українських військовослужбовців, які заплатили дуже дорогу ціну і втратили на війні справжнього героя – тата та чоловіка.

Фестиваль відбудеться у суботу, 1 червня, з 13:00 до 18:00 на площі перед пам’ятником Івана Франка (вул. Університетська). Захід не передбачає виділеного фудкорту чи концертної програми, але на площі буде встановлена невелика сцена для анонсування важливих оголошень. Всього у рамках фестивалю діятимуть 32 різноманітні локації, які будуть цікаві дорослим, дітям, підліткам та молоді. Кожен з учасників зможе обрати щось ближче до смаку.

Повідомила Ірина Ковальчук, медіакомунікаційниця у БФ «Християнська медична асоціація України».