Львівські курсанти здійснили паломництво до Гошівської ікони Матері Божої

wide_10-24Протягом 22-23 вересня 2016 року відбулося паломництво курсантів Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного до Гошівської чудотворної ікони Матері Божої. Участь у цій духовній мандрівці взяло 50 курсантів. Разом з майбутніми офіцерами вирушив о. Степан Сус, Голова Центру Військового Капеланства та Настоятель Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКЦ, та бр. Юрій Балух, капелан Академії.  Відбулось це паломництво за підтримки Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ.

Прибувши у Гошів курсанти разом з капеланами піднялись до василіанського монастиря на Ясній Горі, який має більш ніж 500-річну історію. Усі паломники мали добру нагоду під час екскурсії дізнатись чимало цікавого про сам монастир, а головне помолитися перед чудотворною іконою Божої Матері. Далі курсанти завітали до монастиря Різдва Пресвятої Богородиці сестер Пресвятої Родини, де мали змогу духовно збагатитись, оскільки ввечері відбулись молитовні чування та духовні розважання.

Наступного дня, прочани разом із капеланами молились Божественну Літургію за мир в Україні, здоров’я рідних та знайомих. Кожен мав можливість приступити до Святих Тайн Сповіді та Причастя.

Від імені паломників о. Степан подякував сестрам за їхню відкритість, за те, що вони так тепло і гостинно зустріли військових прочан та надали їм нічліг. Нагадаємо, що сестри вже не вперше радо відкривають двері свого реколекційного дому для військових паломників.

На завершення учасники прощі побували в Закарпатті, де відвідали замок Паланок в Мукачеві та взяли участь у екскурсії містом.

Джерело: “Католицький Оглядач”.