Львівські музиканти запрошують у філармонію на найчуттєвішу музику при свічках

Музика, що наповнює з перших нот та дарує надію: 2 квітня 2023 року у Львівській національній філармонії відбудеться 4 подія проєкту «Музика при свічках». Початок о 18:00.

Цього разу львівські музиканти підготували для слухачів чуттєву та надзвичайно красиву програму, сповнену великої палітри почуттів, а концерт стане незабутньою подію для поціновувачів популярної класики. 

Назву «Stabat Mater» концерт отримав завдяки відомій композиції Джованні Баттіста Перголезі. Композиція є одним з найвідоміших творів барокової музики, присвячена Діві Марії та описує її біль під час розп’яття її сина Ісуса  Христа. Музика «Stabat Mater» наповнена емоційністю і глибокою вірою.

Також у програмі вечора – твори Самюеля Барбера, Жака Оффенбаха та Георга Фрідріха Генделя. Виконають їх відомі львівські музиканти: Анна Шумаріна – сопрано, Лілія Нікітчук – мецо-сопрано, Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії. Диригентом події буде Володимир Сивохіп.

«Концерт неодмінно стане незабутнім музичним вечором для усіх та зможе вразити навіть найвибагливіших слухачів. Він точно залишить надовго залишить у пам’яті неповторний музичний слід», – запрошують організатори.

«Stabat Mater» стане 4 подією із масштабного циклу «тихих» проєктів, які об’єднує назва «Музика при свічках». Це події без яскравих світлових чи шумових ефектів, наповнених музикою, яка дозволить у наш складний час «перезавантажитись», знайти час для себе та хоч трішки переключитися. 

Квитки на подію за посиланням:
https://soldout.ua/event/1118-stabat-mater-music-by-candlelight

Повідомила Ольга Максим’як