Львівські миряни УАПЦ організували збір допомоги для дітей і військовослужбовців у зоні АТО

csm_14517641_1221381067884121_6373212949367469427_n_77db9453f1Минулого тижня Львівське ставропігійне Братство св. ап. Андрія Первозваного передало через священика УАПЦ із м. Києва ієр. Максима Стрихаря дитячі речі для українців з Донбасу.

Нагадаємо, що протягом декількох тижнів тривав серед мирян УАПЦ  Львова збір дитячих речей, які будуть адресно доставлені у села, які перебувають в першій лінії від окупованих територій Донбасу.

Як зазначає священик, який щомісяця, а іноді і 2 рази на місяць, відвідує зону АТО, на цих територіях залишилося понад 500 дітей.

Тож львівські братчики відгукнулися на потребу і прилучилися також до цієї доброчинної акції.

Священик Максим Стрихар очолює благодійну місію св. Юрія, яка заснована парафіями УАПЦ м. Києва Різдва Богородиці (митр. прот. Валерій Копійка) та свм. Юрія Побідоносця (ієр. Максим Стрихар). Зокрема волонтери опікуються українськими військовослужбовцями та грецькими селами, які зараз найбільше потерпають у Донецькій області від обстрілів.

17 жовтня “Львівська Самооборона” вирушила у 24 поїздку у зону АТО. Одним із організаторів кожної поїздки є невтомний активіст, журналіст та член Братства п. Оксана Клим.

Львівське ставропігійне Братство св. ап. Андрія Первозваного долучилося також і до цієї благодійної акції.

Завдяки старанню Сянніцького відділу Об’єднання українців у Польщі, з яким Братство добрі стосунки по співпраці у культурній сфері, а також невтомній праці братчиків та п. Наталі Кляшторної з м. Києва – дослідника Бойківщини, львівські миряни УАПЦ передали теплі ковдри, спідню білизну та партію ліків.

Зараз Львівське ставропігійне Братство св. ап. Андрія Первозваного продовжує збір речей, а також оголошує про збір українськомовної дитячої літератури та дитячих речей, які будуть передані до дня св. Миколая в український Донбас.

“Нашим обов’язком є допомога ближнім. Вже 27-й рік наше Братство працює у благодійних проектах. Це чи не єдина громадська організація, яка плідно працює протягом цього часу, сприяла розвитку і побудові українських церквов на Сході України. То ж і сьогодні ми у міру своїх можливостей працюємо з нашими парафіянами в УАПЦ та розвиваємо благодійний напрям роботи у Церкві” – зазначив Голова Братства о.д. Юрій Федів.

За матеріалами: офіційного сайту УАПЦ