Львівські Митрополити ПЦУ долучилися до молінь у Києві з нагоди 1033-річчя Хрещення Руси-України

Сьогодні, 28 липня 2021 року,   звершили Божественну Літургію у Золотоверхому катедральному Соборі ПЦУ, а також відбувся Молебень біля пам’ятника князю Володимиру.

Предстоятелю Православної Церкви України  Блаженнішому Митрополиту Епіфанію співслужили представники Вселенського Патріарха, Олександрійського Патріархату, Кіпрської Церкви, а також представники духовенства ПЦУ, серед них зокрема Митрополит Львівський і Сокальський ПЦУ Висосокпреосвященний Владика Димитрій, а також Митрополит Львівський ПЦУ Високопреосвященний Владика Макарій. Під час Божественної літургії також молилися паломники з різних куточків України.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній привітав архієреїв, духовенство та вірян з днем пам’яті святого рівноапостольного князя Київського Володимира та 1033-літтям Хрещення княжої Київської держави, Руси-України, а також висловив слова подяки владикам Еммануїлу, Феодору і Хризостому за те, що від імені давніх Святих Церков – нашої Матері Великої Христової Церкви Константинопольської, другого за честю Патріархату Олександрійського та апостольської Церкви Кіпру вони прибули розділити з нами радість свята.

Опісля, Предстоятель Православної Церкви України 28 липня 2021 року звершив молебень біля пам’ятника святому рівноапостольному князю Володимиру.

Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію співслужив єпископат та духовенство з усієї України.

Підготовано за матеріалами Pomisna.info