Львівські школярі до Дня матері роздаватимуть біля храмів листівки-листи Андрея Шептицького

IMG_3312У неділю, 10 травня, з нагоди Дня матері та з метою вшанування пам’яті Митрополита Андрея Шептицького після богослужінь на подвір’ї 20 храмів відбудеться учнівська акція – розповсюдження листівок «Листи Митрополита Андрея до матері», (вибране із листів Великого Митрополита до матері), яку організовує управління освіти ЛМР за ініціативи учнівського самоврядування м. Львова.

«День матері – свято любові і поваги, і єдиним справжнім подарунком у цей день є вираз взаємної любові. Любов матері – основа і джерело життя. У цілому світі мірою гідності людини вважається її вдячність матері за життя, за всі її старання, за виховання дітей і за самопожертви. На прикладі перечитаних листів Митрополита Андрея до матері, яку він любив безмежно, а також її листів до сина, кожен з нас зможе переосмислити значення матері у своєму житті», – зазначила в. о. начальника управління освіти ЛМР Зоряна Довганик.

«Листи Митрополита Андрея до матері» роздаватимуть біля таких храмів:

  • у Сихівському районі біля церкви Введення в храм Пресвятої Богородиці та церкви Кирила і Мефодія;
  • у Шевченківському районі біля церкви св. Андрія;
  • у Галицькому районі біля храму святих верховних апостолів Петра і Павла;
  • у Франківському районі біля церкви Вознесіння, св. Ольги та Єлизавети, св. Климентія;
  • у Личаківському районі біля церков: Пресвятої Трійці, Пресвятої Богородиці Володарки України, Пророка Іллі, Святого Луки, Ольги та Володимира (м.Винники), Воскресіння Хрестового;
  • у Залізничному районі біля храмів: Всіх Святих Українського Народу, Вознесіння Господнього, Положення пояса Пресвятої Богородиці, Воздвиження Чесного Хреста, Хрестового Воскресіння.

За матеріалами: city-adm.lviv.ua