Львівському Центру Родини «Фонду св. Володимира» – 15 років. Як святкуватимуть?

baner_3Доброчинна громадська організація «Фонд св. Володимира», створена для опіки над родинами, відзначає 15-річчя. З цієї нагоди 6 листопада о 17.00 год. у Центрі Родини (вул. Городоцька, 319-а) відбудеться урочисте відзначення цього ювілею. До участі запрошують представників влади міста, області, духовенство, пресу  та  усіх друзів і добродіїв.

Розпочнеться захід з благословення владики Венедикта, єпископа-помічника Львівської Архиєпархії УГКЦ та молитви «Отче наш» у виконанні хору «Осанна».

Під час святкування керівники та працівники закладу представлять історію заснування Центру, співпрацю з містом та кожен поділиться власним досвідом роботи.

Передбачена також музично-розважальна програма з читанням віршів та співом пісень, які виконуватимуть діти, якими опікується заклад.

Наприкінці гостям заходу продемонструють фільм про Центр Родини.

Довідка:

«Фонд святого Володимира» діє в таких напрямках і формах відновлення християнської родини: — об’єднання родин в товариства, з метою взаємного соціального служіння та солідарності;

— організація просвітницько-виховних проектів для дітей, молоді і родин;
— організація паломництв і мандрівок в місця духовних центрів України та світу;
— участь в державних комісіях, церковних соборах та європейських конгресах;
— матеріальна допомога і соціальний захист багатодітних родин.

Головним проектом Фонду є Центр Родини. Мета проекту – пошук форм для зміцнення родини як клітини суспільства. Центр Родини – це спільнота досвідчених педагогів, психологів, соціальних працівників, яка допомагає родинам у створенні атмосфери релігійного, духовного, культурного життя дітей та дорослих.

У Центрі Родини діють навчальні студії для дітей та молоді, школа народжувати для молодих батьків, школа статевого виховання підлітка, студія практичного господарства «Українська кухня», оздоровча студія та інше. Одним із важливих напрямків праці у Центрі Родини є порадництво. Це – практичні, юридичні, психологічні, підліткові та лікарські порадні. Успішно діють педагогічний лекторій «Батьківська світлиця», «Школа народжувати», бібліотека. В Центрі Родини навчаються 650 дітей, працюють 32 педагоги, інструктори, психологи.