Львівських студентів кличуть у Яремче на табір “Бути людиною”

Це щорічний табір від “Центру студентського капеланства” ЛА УГКЦ.  20 серпня у Яремче стартує табір “Бути людиною”. Організатором є “Центр студентського капеланства” ЛА УГКЦ. Щоб стати учасником потрібно перш за все зареєструватися . Потім зателефонувати за номером: 0969542067.

4

Основне та найкраще заняття на таборах Центру Студентського Капеланства (ЦСК) – це “живе” спілкування між студентами та священиком. Для деяких учасників попередніх таборів саме цей чинник став ключовим у ламанні стереотипів щодо духовенства та церкви. Проте окрім доброго слова буде ще й хороша практика.
Табір відбуватиметься з 20 по 26 серпня у Яремче. Орієнтований він на студентів будь-якого віку, оскільки пряма місія ЦСК” – праця зі студентами” -розповідає координатор Наталія Сепик.

Духівником табору буде отець Мар’ян Мисяковський.

1

Цьогорічний табір у горах присвячений першій річниці смерті Блаженнішого Любомира (Гузара). Тому ЦСК ставить акцент на його постаті та досвіді його життя.
Сучасний “індивідуалістичний” світ і його проблеми не завжди дозволяють побачити особу поруч. Цей табір матиме набір духовних, психологічних, соціальних і фізичних занять, які дадуть можливість навчитись бачити ближнього і його потреби. А також сприймати людину не як біологічний вид, а як особу, яка має дух, душу і тіло. Це буде своєрідне “будування” людини в соціумі (в даному випадку в таборі).
Серед цікавинок – одноденний похід в гори, день духовної віднови і щоденні сюрпризи.56

3