Львівських студентів запрошують у табір “Бути людиною”

 20 серпня у Яремче стартує табір “Бути людиною”. Організатором є “Центр студентського капеланства” ЛА УГКЦ. Щоб стати учасником потрібно підійти до храму блаженного священномученика Олексія Зарицького.

1

  Табір буде побудований, як “простір відповідальності”. Це означає, що молодь під час таборування зможе не лише розвиватися духовно, відпочивати, але також навчатися нового. Зокрема “підвищити” волонтерську кваліфікацію. Отримати знання з ефективної благодійності зможуть також ті молоді особи, які раніше не були долучені до волонтерства. Розповідала координатор Наталія:

“Матимемо мультимедійні лекції. Відбуватимуться тренінги із практичних занять над власним саморозвитком, працюватимемо над командою, духовністю. Буде і психологічна складова. Табір від “Студентського капеланства” організовуємо щороку. Втім цього разу вирішили його реформувати. Ми назвали табір “Бути людиною” за відомими словами Блаженнішого Любомира. Тому упродовж відпочинку будемо застановлятися зокрема над його духовними пережиттями, творами”

Табір триватиме до 26 серпня. Кількість місць обмежена.

    Деталі за посиланням