Львівський пастор Тарас Сало: «Успіх благовістя залежить від звичайних християн…»

Pruv-druga14 грудня у церквах областей-учасників Міжнародного фестивалю надії відбулися тематичні богослужіння, присвячені Андріївському рухові. Цей рух отримав свою назву на честь апостола Андрія. Він закликає християн нести Добру Новину людям навколо.

Мета тематичного зібрання – надихнути Церкву бути активною у благовісті тим, хто ще не знає Христа, і запросити їх на Фестиваль надії у Львові. Важливим кроком в успішній євангелізації є постійна молитва за тих, кому свідчиш. І для цього організатори Фестивалю надали пасторам картки учасників Андріївського руху, які тепер активно розповсюджуються у євангельських громадах областей-учасників, повідомляє прес-служба Фестивалю надії.

Служіння, присвячені Андріївському рухові, відбулися у багатьох церквах західного регіону України. У центральній церкві ЄХБ Львова пастор Тарас Сало закликав громаду до особистого свідчення ближнім.

Andriiv«Божий задум полягає у тому, щоб спасти грішників. І наше завдання – стати інструментом, який сповістить всіх навколо про те, що Христос – це Господь. Служіння апостола Андрія було дуже простим: він робив те, що доступне кожному послідовнику Ісуса – просто кликати всіх до Христа. І ми повинні переглянути своє ставлення до євангелізації. Присвятимо себе молитві і свідченню. Успіх благовістя залежить від участі у ньому звичайних християн» – переконаний Тарас Сало, пастор центральної львівської церкви ЄХБ.

Тарас Колівошка, пастор львівської церкви ХВЄ “Віфезда” та голова пасторського комітету Фестивалю надії, під час недільного богослужіння звернувся до потенційних “ловців людей”: “Мета Фестивалю надії – не просто провести гучний захід і заповнити стадіон 35 тисячами людей. Мета фестивалю – привести їх до Христа і зробити їх Його учнями. Нам знайома ілюстрація про рибу та вудку. Можна людині дати рибу, а можна вудку. Так ось Фестиваль – це не риба. Це вудка. Це дуже потужний інструмент, яким ми повинні скористатися для того, щоб покликати всіх своїх друзів і знайомих до Ісуса! ”

Andriiv2Церква ЄХБ «Трійця» у Львові також провела богослужіння, присвячене Андріївському рухові. Пастор Олег Пастух поділився настановою: «Висновок такий: досягнувши одного, ми можемо досягнути багатьох. Апостол Андрій не обирав, кому свідчити, але говорив кожному. І таким чином досягнув Петра, який став потужним лідером. З огляду на те, що наша церква молода, і кількість членів – близько п’ятдесяти, ми запалюємо кожного бути живим свідченням Христової любові. Ми розуміємо, що якщо кожен член церкви регулярно молитиметься і приведе на фестиваль принаймні п’ятеро людей, які приймуть Господа, це буде величезна перемога для Божого Царства».

Детальна інформацію про Андріївський рух на сайті Фестивалю Надії