Львівський Центр «Лібертас» співорганізовує міжрелігійний круглий стіл в Києві

Kyiv 3 DecemberУ четвер, 3 грудня, в конференц-залі Ісламського культурного центра Києва (вул. Дегтярівська, 25А) відбудеться круглий стіл «Майбутнє християнсько-ісламських відносин в Європі в контексті сучасних міграційних процесів». Початок о 10.00 год. Вхід вільний.

Організатори заходу – Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас», Духовне управління мусульман України «УММА» та Українська асоціація релігієзнавців.

За словами організаторів, круглий стіл був ініційований у світлі останніх подій в Європі, пов’язаних з напливом мігрантів з ісламських країн, терористичними актами, а також наростаючою хвилею ісламофобії.

Цей круглий стіл стане першим у серії подібних заходів, спрямованих на зміцнення міжрелігійних зв’язків і відносин в Україні.

Учасниками круглого столу стануть вчені з Європи та України, кандидати та доктори наук, чиновники, представники громадянського суспільства та духовенства. Серед особливих гостей – відомий ісламський громадський діяч і письменник з Німеччини Ахмад Фон Денффер і доктор історичних наук з університету Познані Маріуш Маршевскій.

У програмі заплановано проведення вступної сесії і двох робочих панелей з доповідями учасників.

До участі запрошують представників ЗМІ та всіх, хто цікавиться даною проблематикою.