«Лицарі Колумба» запрошують молитися Дев’ятницю за Україну до другої річниці вторгнення

До другої річниці повномасштабної війни Братерський Орден Лицарів Колумба молитиметься Девʼятницю за мир та зцілення в Україні. Долучатися до спільної молитви, що розпочнеться 15 лютого, можуть всі охочі.

Про це повідомляють на сайті Ордену.

З відповідним проханням до усіх братів та вірян звернулися Національні Капелани Лицарів Колумба в Україні «Сьогодні звертаємося до братів Лицарів та людей доброї волі по цілому світу, закликаючи до спільної молитви Девʼятниці про мир та зцілення в Україні. Пропонуємо розпочати нашу молитву 15 лютого – за дев’ять днів до дати початку повномасштабної війни», – зазначено у листі-зверненні національних капеланів «Лицарів Колумба» Архиєпископа Мечислава Мокшицького, Митрополита Львівського РКЦ, та владики Михаїла (Бубнія), Екзарха Одеського УГКЦ. «Вкотре цей день нагадує нам про ранок, коли вся Україна прокинулась від звуків сирен та вибухів. В той же час цей день став новим початком для звершення справ милосердя тими людьми, чиї серця були зверненні до Бога».

Дев’ятниця, яку створили «Лицарі Колумба», є заохоченням до молитви та солідарності з 2700 братами-Лицарями і їхніми сім’ями в Україні. Кожного дня у Дев’ятниці молитимуться за вдів, сиріт, вимушених переселенців, ветеранів, захисників та всіх мешканців України. У молитві ми спільно роздумуватимуть над вибраними уривками зі Святого Письма, а також звертатимемуться до покровителя та засновника Лицарів Колумба – Блаженного Майкла Маꥳвні.

Ця Девʼятниця обʼєднає братів-Лицарів та людей доброї волі по всьому світу. Таку ж молитовну акцію будуть проводити в Сполучених Штатах Америки, Польщі та в інших куточках світу. Інформацію про Девʼятницю, текст молитви та пряму трансляцію можна знайти на сторінках Ордену, зокрема сторінці в соцмережі «Фейсбук», та на головному вебсайті Лицарів Колумба.

«Покладаймо надію та серця на Господа, адже Він як цілитель та справедливий суддя дає нам сили та мужність іти до переможного кінця. Молімося за кожного, хто цього потребує, молімося про якнайшвидше настання миру та про перемогу добра над злом», – заохочують капелани спільноти.

Довідка:

Лицарі Колумба є найбільшою чоловічою католицькою організацією у світі, яка налічує близько 2 млн братів. Також Орден є найбільшою такого типу організацією в Україні – він охоплює 2 700 братів – вірних Римо-Католицької та Української Греко-Католицької Церков, які працюють згідно чотирьох головних принципів: благодійність, єдність, братерство, патріотизм. З перших днів повномасштабного вторгнення Лицарі Колумба почали активно займатися підтримкою осіб, що постраждали від війни, як в Україні, так і поза її межами. Від початку війни Орден допоміг понад 1,6 мільйонам людей. Близько 10 тисяч Лицарів у Польщі та Україні розповсюдили понад 3,5 тисячі тон їжі та речей першої необхідності через Конвої Милосердя Лицарів Колумба, а також 250 тисяч продуктових наборів, 4 тисячі курток для українських дітей, 60 тисяч вервиць і сотні інвалідних візків, генераторів та інших необхідних речей