Мерія попросила облраду передати Центру опіки сиріт колишню школу в центрі Львова

Львівська міська рада звернулась до Львівської обласної ради з проханням скасувати рішення щодо продажу на аукціоні будівлі колишньої Львівської середньої загальноосвітньої школи-інтернату на вул. Короленка, 7. Мерія просить передати це приміщення Центру опіки сиріт Львівської Архиєпархії УГКЦ.

DSC_1600

Центр опіки сиріт опікує дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, дітей із шкіл-інтернатів, реабілітаційних центрів, сиротинців сімейного типу, будинків дитини. Зараз ця організація не має постійного приміщення у Львові, тому вимушена збирати дітей у різних будівлях міста. Відтак представники Центру опіки сиріт попросили передати їм приміщення на вул. Короленка, 7.

Однак будівля за цією адресою включена до обласного «Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад області, що підлягають приватизації у 2018 році способом аукціону». Саме тому міська рада Львова направила Львівській облраді лист з проханням не продавати приміщення на вул. Короленка, а передати його Центру опіки сиріт.

«Львівська міська рада всіляко підтримує дітей-сиріт, дітей, які опинились у скрутних життєвих обставинах, малозабезпечених та багатодітних сімей. Тому звертаюся до Вас з проханням розглянути можливість скасування рішення № 752 від 25.10.2018 «Про внесення змін до рішення Львівської обласної ради від 17.04.2018 № 671 «Про приватизацію об’єктів спільної власності територіальних громад області» та передати ці приміщення для потреб міста Львова з метою реалізації пасторальних та соціальних проектів Центру Опіки Сиріт», — йдеться у листі міського голови Львова Андрія Садового.

Нагадаємо, Центр опіки сиріт утворили понад 10 років тому для задоволення потреб дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, дітей із шкіл-інтернатів, реабілітаційних центрів, будинків сімейного типу, розподільників, комунальних будинків дитини. Центр дбає не лише про духовне збагачення та фізично-моральну підтримку дітей, але й веде їхню активну підготовку до дорослого та самостійного життя. Над цим працюють наставники, психологи, волонтери та спеціалісти різних профілів. Діти збираються у різних приміщеннях міста, аби навчатися куховарити, малювати ікони, займатися спортом.

Фото: Оксани Бабенко

Джерело тексту: https://zaxid.net