Мешканці літнього віку відвідують екскурсії храмами Львова

Без іменіУ рамках плану заходів дозвілля, на вихідних літні підопічні Львівського міського територіального центру побували на екскурсії в церкві Успіння Пресвятої Богородиці.

Учасники екскурсії оглянули ансамбль споруд Успенського братства на вул. Руській: вежа (дзвіниця) Корнякта, каплиця Трьох Святителів у подвір’ї церкви та головна святиня – церква Успення Пресвятої Богородиці. Дідусі та бабусі дізналися про посвячення церкви архієпископом Петром Могилою 26 січня 1631 року, про те, що починав будову архітектор Павло Римлянин, продовжував – архітектор Войцех Капінос, закінчував — архітектор Амброзій Прихильний.

“В ході екскурсії учасники мали можливість спільно помолитись, ознайомитись з історією церкви, з архітектурними особливостями будівництва сакральних споруд минулих століть та ще багато цікавого з історії релігійної громади Львова. Ми маємо на меті нести до наших підопічних духовні цінності та розкрити досі небачений бік духовного життя, осередок та оберіг релігійних традицій”, -повідомила культорганізатор Львівського міського територіального центру Віра Костецька.

Довідка:

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян створено з метою забезпечення якісного та ефективного функціонування системи соціального обслуговування осіб літнього віку та одиноких непрацездатних мешканців Львова.