Міська рада Кракова проситиме владу Львова повернути римо-католикам дві церкви

articleimages_64484_1403560-jpg-fff-1У середу, 14 вересня 2016 року, депутати Краківської міської ради під час сесії голосуватимуть за прийняття спеціального звернення до Львівської міської ради. У цьому документі польські обранці проситимуть владу Львова повернути Львівській Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні низку культових будівель в місті.

«Рада міста Кракова звертається до влади партнерського міста Львова до прийняття позитивного рішення, щоб повернути Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні церкву св. Марії Магдалини, будинків парафії святого Антонія, церкви Матері Божої Громничої (сьогодні – церква Стрітення Господнього на вул. Винниченка,30 – ред.), який прилягає до Львівської митрополичої курії. Повернення законним власникам конфіскованих комуністами релігійних об’єктів регулюють відповідні положення, ухвалені українською владою», – йдеться у проекті звернення, яке планують ухвалити депутати Кракова.

Нагадаємо, у 2011 році Львівська Архідієцезія РКЦ в Україні скерувала до Київського господарського суду позов з вимогою повернути їй церкву св. Марії Магдалини на вул. Степана Бандери, 10.

Джерело: “RISU”.