Міська рада підтримала петицію львів’ян проти виселення сиріт із приміщення на Короленка

Сьогодні, 24 січня, сесія Львівської міської ради підтримала електронну петицію «Надання у довгострокову оренду приміщення колишньої школи-інтернату № 2 (м. Львів, вул. Короленка, 7) Місії „Центр Опіки Сиріт“ УГКЦ для праці з дітьми-сиротами».  «За» відповідну ухвалу сьогодні, 24 січня, проголосували 55 депутатів.          Також сесія проголосувала звернення до голови Львівської обласної ради, голів депутатських фракцій Львівської обласної ради та голови комісії з питань комунального майна та приватизації, з проханням передати приміщення на вул. Короленка, 7 у користування Центру Опіки Сиріт.

21

У петиції львів’яни просять міську раду долучитись до вирішення ситуації із приміщенням школи-інтернату №2 на вул. Короленка, 7, яке є у власності обласної ради. Торік у жовтні вона вирішила продати цей об’єкт на аукціоні.

 Дотепер у приміщенні школи-інтернату площею майже 3000 кв м працює Центр опіки сиріт УГКЦ.

Під час обговорення депутати неодноразово наголошували, що приміщення на вул. Короленка, 7 перебуває у підпорядкуванні Львівської облради, але всі погоджувались, що відбирати його у дітей-сиріт є неприпустимо. Відтак петицію депутати підтримали та вирішили повторно надіслати в облраду лист-звернення.

Додамо, що Центр опіки сиріт створений для задоволення потреб дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, дітей із шкіл-інтернатів, реабілітаційних центрів, будинків сімейного типу, розподільників, комунальних будинків дитини. Центр дбає не лише про духовне збагачення та фізично-моральну підтримку дітей, але й веде їхню активну підготовку до дорослого та самостійного життя. Над цим працюють наставники, психологи, волонтери та спеціалісти різних профілів.

Діти збираються у різних приміщеннях міста, в тому числі у будівлі на вул. Короленка, 7, аби навчатися куховарити, малювати ікони, займатися спортом.

Джерело: forpost.lviv.ua

https://portal.lviv.ua/