«Мобілізація духу» – зустрічі духовенства та молоді у Львові триватимуть

102626 серпня (середа) в екуменічній каплиці Львівської міської ради відбулася робоча зустріч представників християнських конфесій міста, відповідальних у своїх єпархіях за працю з молоддю, освітян та представників громадськості.

Під час зустрічі відзначили та підсумували позитивний досвід минулого року «Мобілізації духу». Так, протягом минулого навчального року учні усіх районів міста мали нагоду поспілкуватись на актуальні теми сьогодення з духівниками міста. Учасники зустрічі ствердили потрібність та рішучість продовжити проведення зустрічей у такому форматі і надалі.

«Ключовим має бути питання християнської єдності та миротворчості, і, взагалі, миру як цінності. Дуже важливо, аби ми говорили про це в часи сьогодення», – наголосивВасиль Кметь, директор наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка.

Також це питання набуває додаткової актуальності в контексті відзначення у Львові року митрополита Андрея Шептицького. Учасники зустрічі наголосили на його об’єднавчих трудах, запропонувавши обрати Великого митрополита за живий приклад подвижництва на ниві порозуміння

«Ми маємо плідний досвід минулорічної співпраці. У буремні часи сьогодення наше завдання – не залишити молодь наодинці із тими викликами, які постають перед нею, підтримати її також і духовно. Сьогодні у Львові маємо також багато дітей, що приїхали із інших регіонів України – ми повинні показати нашу єдність та підтримку. Сам формат нашої екуменічної робочої групи є живим підтвердженням цього», – наголосив керівник управління внутрішньої політики ЛМР Євген Бойко.

Починаючи із середини вересня священики різних конфесій нашого міста відвідають школи кожного із шести районів нашого міста. Новацією цього року будуть також зустрічі з педагогами та вчителями християнської етики зокрема.

Організаторами проекту виступили: Львівська міська рада, духовенство Львова, громадські організації та об`єднання.