Молодь Львівської єпархії УПЦ відвідала святині Володимир-Волинська

221 червня Львівська православна молодь разом з головою відділу у справах молоді прот. Назарієм здійснила паломницьку поїздку святими місцями Володимир-Волинської єпархії.

«Першою святинею, яку ми відвідали був Успенський Низкиницький чоловічий монастир. Там ми помолилися на Божественній літургії, ознайомилися з історією цієї древньої Волинської святині, а також подали записки за своїх рідних» – розповідають паломники.

Далі прочани відвідали Святогірський Успенський Зимненський ставропігійний жіночий монастир – один з найдревніших (з часів Київської Русі). Там молоді провели захоплюючу екскурсію храмами монастиря та підземними печерами, розповіли про історію заснування та відновлення монастиря, та про його найшанованіші святині. Після екскурсії усі втамували спрагу біля колодязя прп. Варлаама Печерського, який розташований поблизу підніжжя монастирської гори. Після цього усіх чекав смачний обід та монастирський чай в трапезній.

Далі паломники вирушили до Свято-Успенського кафедрального собору, який велично здіймається над древнім Володимиром. Випускник регентського духовного училища – Володимир, ознайомив усіх присутніх з історією Мстиславового храму та його древніми святинями. Завершилася екскурсія оглядом дзвіниці, з якої відкрилася чудова панорама міста Володимир-Волинський, храмів, а також Зимненського монастиря. На прощання молодь насолодилася чудовим передзвоном.

«Ми щиро вдячні нашому владиці Філарету за отриману можливість здійснити таке чудове паломництво. Адже повернулися додому сповнені радості і духовного задоволення і ще надовго залишиться в наших серцях благодать, яку ми отримали від відвіданих святинь, а око будуть радувати величні постаті древніх православний храмів» – переконані прочани.

За матеріалами: upc.lviv.ua