Молодь Львова кличуть на пішу прощу до с. Новосілка

Отці Салезіяни запрошують молодь та усіх охочих на прощу та храмовий празник  Положення Ризи Пресвятої Богородиці до Духовно-відпустового центру УГКЦ села Новосілка. Тож, у суботу,9 липня, відбудеться третя одноденна піша проща, що пройде під гаслом «Блаженні милосердні, бо вони зазнають милосердя». Розпочнеться паломництва о 7.00 Божественною Літургією в храмі Різдва Пресвятої Богородиці (проспект Червоної Калини, 70, Сихів).

Маршрут прощі: Львів, храм Різдва Пр. Богородиці (проспект Червоної Калини, 70), район «Санта Барбара» с. Зубра, с. Жирівка, с. Вовків, с. Загір`я, с. Кугаїв, с. Підтемне, с. Раковець і Духовно-відпустовий центр с. Новосілка. Тут і відбудуться завершальні урочисті богослужіння та благословення для прочан.

З огляду на те, що в Духовно-відпустовому центрі с. Новосілка, з нагоди Ювілейного року є відкриті Двері Божого Милосердя, прочани матимуть нагоду отримати ювілейний повний відпуст, виконавши умови приписані Церквою. Зокрема  зранку в церкві Різдва Пресвятої Богородиці для прочан буде можливість висповідатися, взяти участь у Божественній Літургії і прийняти Святе Причастя. Інші умови для отримання повного ювілейного відпусту будуть виконані під час прощі. Основна тема для роздумів впродовж цієї духовної подорожі – діла милосердя для душі і тіла, а також  розважання над тим, яким великим даром для людини є Боже милосердя.

Усі охочі з тих місцевостей, де буде проходити проща, можуть долучитися.

Завершення прощі о 21 годині. Для львів’ян буде можливість повернутися автобусом до Львова.

Крім того, наступної п’ятниці, 15 липня, у Новосілці об 11 год. відбудеться Архиєрейська Божественна Літургія з нагоди  храмового празника Положення Ризи Пр. Богородиці. Богослужіння очолить  преосвященний владика Володимир  (Груца), єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ, а відтак відбудеться освячення води. Також о 17.00 годині прочани молитимуться акафіст до Пресвятої Богородиці.

proscha i vidpyst novosilka

Детальнішу інформацію можна довідатися за телефоном: 0989596930.