Молодь Львова переглянула фільм “Владика Андрей” під відкритим небом

wide_11416326_448029145376699_5484051190700521483_o3 липня 2015 року, студентська молодь Львова та прихожани студентського храму блаженного священномученика Олексія Зарицького (м. Львів, вул. Лукаша, 3а) мали змогу подивитись фільм «Владика Андрей». У стрічці йдеться про життя та діяльність видатної постаті української історії — Митрополита Української Греко-Католицької Церкви Андрея (Шептицького).

Перегляд відбувся під відкритим небом на подвір’ї студентського храму. Не зважаючи на те, що фільм тривав більше двох годин, увага глядачів, весь час, була прикута до екрану.

«У важких випробуваннях цілого народу, Бог завжди посилає людину, яка є світилом та провідником нації. Таким провідником у важкому часі був Владика Андрей. Він це довів своєю жертовністю, служінням людям. У важкий час він ніс мир та любов. Я тішуся, що такий перегляд фільму вчора відбувся і люди більше дізналися про Мойсея українського народу. Сподіваюся, що спільні перегляди фільмів такого плану стануть хорошою традицією.»- ділиться своїми враженнями Андрій Олійник, організатор перегляду.

За матеріалами: Центр Студентського Капеланства ЛА УГКЦ